Всього потроху про ІТ
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Не сомневайся :)
    I look inside myself and see my heart is black..
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Допоможіть будь ласка розібратися з підключенням двох блоків живлення до одного комп"ютера , висвітліть всі за і проти даної процедури хто в курсі . Знайшов в інеті пару відео , здались мені правдоподібними
    . Чув страшилки про якісь " потенціали " і тп , я як механік далекий від таких тонкощів , для мене 12 вольт це 12 вольт і не більше
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    @_FSG_Pacific
    найперше запитання, а навіщо?
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    у мене старий комп ( білше дести років ) , блок на 350 ват , згоріла відеокарта ,один добрий чоловік дав мені покористуватися своєю старою картою , мій блок живлення її не тягне . Оновлювати цей системник немає сенсу , купляти комп останніх комплектацій немає можливості , купляти новий блок 500ват за кругленьку суму ( тим паче 750ват ) немає сенсу ( та й грошей ) , є можливість взяти нормальний б/в блок 300ват за 300- 350 грн
  • kosarkosar
    Сообщений: 1,711
    Вот до чего красивости в симуляторе доводят. :-)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    @_FSG_Pacific
    у мене є підозра, що аж такий старий комп може не потягти ту нову відяху не лише через блок живлення =)

    Той "нормальний б/в блок 300ват" теж може не потягти відяху, потрібно вивчити його характеристики перед покупкою, у БЖ є декілька ліній живлення, кожна має якесь обмеження по струму.
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Akupaka сказал:

    @_FSG_Pacific
    у мене є підозра, що аж такий старий комп може не потягти ту нову відяху не лише через блок живлення =)

    Той "нормальний б/в блок 300ват" теж може не потягти відяху, потрібно вивчити його характеристики перед покупкою, у БЖ є декілька ліній живлення, кожна має якесь обмеження по струму.

    " Нова відяха " не така вже й нова , трохи потужнійша за мою Geforce 8800gt ))) . Камп на " новій " карті запускається , але відразу вирубається після включення будьякої програми , живлення не вистачає
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    В будь-якому разі, наприклад, якщо відясі необхідний струм 20 А, а блок живлення видасть лише 18 А (величина струму лише для прикладу), то толку його купувати тоді?
    Адже за 500-600 грн можна взяти блок живлення на 500-600 Вт, новий.
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    @_FSG_Pacific
    а ти вже пробував запускати комп без зайвих пристроїв, щоб була підключена лише матплата, відяха і жорсткий диск?
    Так теж вимикається?

    В інтернетах пишуть, що найлегший спосіб підключення, коли матплата, відяха і ЖД живляться одним БЖ, а всяка інша фігня - іншим. Але головний БЖ має бути достатньо потужним для основного набору пристроїв.
    Якщо ж треба дати додаткове живлення на відяху інншим блоком, то тут може бути не так просто. Проблеми можуть виникнути з контролерами живлення. Щоб цього не було, необхідно робити якусь розв'язку на діодах, але вони не дешеві теж. Або можна придбати готову штуку, наприклад, http://www.add2psu.com/ - 13 доларів.
  • kosarkosar
    Сообщений: 1,711
    А нафига такие токи? И такие карты? Внуков катать нужно!! 8^)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    До речі, я перед подібними тестами завжди намагаюся відповісти на запитання чи варта "економія", у розмірі вартості правильного пристрою, витрат на покупку всього того, що може згоріти нафік, через цю "економію"? =)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Хочеш навчитися програмуванню?!

    Prometheus відкриває реєстрацію на перекладений українською мовою легендарний безкоштовний онлайн-курс Гарвардського університету CS50 Основи програмування - http://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/CS50/2016_T1/about Одночасно з онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці. Протягом року Prometheus планує залучити до вивчення програмування 50 000 слухачів з усіх куточків України.

    Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

    Цільова аудиторія курсу: бажаючі навчитися програмувати та отримати нову затребувану професію, демобілізовані бійці сил АТО, тимчасові переселенці та просто всі, хто хоче оволодіти програмуванням!

    Ми звертаємося до вас з особистим проханням поширити новину про курс на ваших сторінках у соціальних мережах, щоб якомога більше людей змогли скористатися можливістю безкоштовного навчання на найкращому в світі курсі з основ програмування від Гарвардського університету!
  • grungrun
    Сообщений: 17,086Symbol
    Компания WordsEye начала тестирование одноимённого сервиса, позволяющего создавать 3D-сцены на основе текста на английском языке.
    https://tjournal.ru/p/wordseye
    https://youtu.be/2qtQzz7jLn8
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,086Symbol
    на ноуте с 8ми ядерным i7 и SSD диском 2015я студия ставится с 10 утра, сейчас пол6го до сих пор не поставилась,
    из того что я видел - рекорд :-D
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Visual Studio?
    Це щось в тебе з компом. Я на роботі з інтернету встановлював (правда, комьюніті версію) десь 30-40 хв, напевно, а в нас обмеження по каналу.
    Чи ти через повільну мережу (якийсь gprs) встановлюєш?
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А може в тебе якийсь діалог на фоні виліз, і чекає поки ти натиснеш кнопку "ОК"? =)
  • grungrun
    Сообщений: 17,086Symbol
    не не оно ползет потихоньку
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,086Symbol
    Akupaka сказал:

    Visual Studio?
    Це щось в тебе з компом. Я на роботі з інтернету встановлював (правда, комьюніті версію) десь 30-40 хв, напевно, а в нас обмеження по каналу.
    Чи ти через повільну мережу (якийсь gprs) встановлюєш?


    40 гиг почти полную, инет нормальный, в целом рисует 7 мбит, могло бы и больше просто сервер майкрософта быстрее не отдает
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А чого ісошнік не завантажив?
  • grungrun
    Сообщений: 17,086Symbol
    вобщем тут какая-то лажа, очень маленькая отдача с забугорных серваков похоже, спидьест рисует 50Мбит, а начинаю качать с майкрософта галимый файл на 20 мегабайт и браузер рисует время 6 минут..
    и мало того загрузка периодически умирает
    а с ех.юа грузится всё аж бегом
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,086Symbol
    блин а с download.com 10 мбит, ничё не понимаю, неужели майкрософт тормозит?
    wtg
  • grungrun
    Сообщений: 17,086Symbol
    http://www.tadviser.ru/index.php/Проект:Deutsche_Post_DHL
    DHL потеряла 345 млн евро из-за провального ИТ-проекта SAP

    http://youtu.be/vJgLe5WiGzI
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А винною визнали IBM! Чудовий заголовок!))
  • grungrun
    Сообщений: 17,086Symbol
    А что не так в заголовке?
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    З заголовку складається враження, що винні SAP, а в статті пишуть, що не винен.