Автомобілі
  • grungrun
    Сообщений: 17,087Symbol
    wtg
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Виїзд на зд переїзд на заборонний сигнал 50 балів? Смішне покарання! За таке треба забороняти керувати автомобілем!
  • grungrun
    Сообщений: 17,087Symbol
    Не волнуйся, баллы за год-два поднимут.
    wtg
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Поезд разберется
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 2Valabuev Wolfie
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    Порушення правил інтервалу між ТЗ - це як? (а ще, за умови автоматичної фіксації).
    І як автофікс визначить водія?
    це, блін, для мене актуальне питання..
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Wolfie :: Порушення правил інтервалу між ТЗ - це як?

    А тобі на трасі хіба ніколи в вихлопну не блимали дальнім світлом?))
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    @Akupaka, на скільки я зрозумів Вульфі, він цікамиться механізмом фіксації порущення правил інтервалу. Тоб-то, яким чином можна задокументувати той факт, що хтось не витримує дистанцію.

    Я так розумію, що це покарання для винних у скоєнні ДТП, коли догнав когось в зад.
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Интервал и дистанция согласно ПДД это не одно и то же. С дистанцией все понятно, а вот "фиксция интервала" это уже интересно :)

    А тобі на трасі хіба ніколи в вихлопну не блимали дальнім світлом?))


    А как сбоку в выхлопную мигать? О_о
    I look inside myself and see my heart is black..
    Спасибо сказал 1Valabuev
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    Я думаю, что фиксацию интервала, технически, можно было бы организовать в виде двух контактных полос пересекающих трассу. Пересечение автомобилем двух полос даст возможность замерить его скорость. При проезде второго автомобиля, замеряется его скорость и время отставания от впередиидущего. На основании скорости и времени высчитывается интервал. Можно снабдить эту халабуду камерой фотофиксации, для доказательной базы.
    Но это всё равно, стационарное решение.

    Наверное можно как-то на основе лазеров сделать мобильную версию. Но мне кажется, что она будет стоить как чугунный мост.
  • Valabuev
    Сообщений: 8,565
    Wolfie сказал:

    Порушення правил інтервалу між ТЗ - це як? (а ще, за умови автоматичної фіксації).
    І як автофікс визначить водія?
    це, блін, для мене актуальне питання..


    Это когда из дороги , с разметкой в две полосы, делают дорогу в три, а то и в четыре полосы.
  • KochumKochum
    Сообщений: 2,547
    А... тю... вы про интервал, а я про дистанцию....
    Простите, это я температуру кипения с прямым углом перепутал.
  • WolfieWolfie
    Сообщений: 2,104
    простите, я тоже.
    Хотя вопрос о том, кому платежку вышлют в случае автофиксации нарушения (камерой), остается для меня актуальным и открытым.
    шоб не случилось, что владелец за меня не заплатит квитанции, авто арестуют, и меня потом с этого авто снимут где-то между Шапитовкой и Бердюйском.
    Don't panic! С ув. Я :)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,565
    тут ребром встает вопрос "продажи по доверенности" и "дал покататься".
    как "власник потенційно небезпечного майна" (яким є ТЗ) - ти повністью несеш відповідальність за його застосування.
    тыж свое ружье - "пострелять" кому попало не отдашь, чтоб потом рассказывать - я ж шо ж, я его вот этому, как там тебя, пострелять отдал, а куда он стрелял *патроны тоже мои....) - я невиноват...
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Я тут хтів якусь писанину написати з витягами з нормативних актів, але на роботі не стало часу, а ви вже нафлудили =)
    Виходить, приблизно таке.
    Визначенням неправильної дистанції руху може бути хіба що ДТП, тому що інакше визначити, що водій не дотримався безпечної дистанції не можна.
    Визначенням неправильного інтервалу може бути, окрім ДТП, ще поведінка іншого учасника, наприклад, він намагається маневрувати, щоб уникнути ДТП.
    Автофіксація - не обов'язково програмне вигначення, це може бути запис на камеру, що працює в автоматичному режимі (і встановлена штатно або це може бути запис іншого учасника руху), при цьому правоохоронець може, переглядаючи відео, зробити висновок про наявність порушення, особливо, якщо було звернення від іншого учасника руху.
    На рахунок кому прийде квитанція, тут не знаю, як вони визначатимуть. Підозрюю, що може прийти і власнику.


    Дещо з нормативних актів:

    1.10. Терміни, що наведені у цих Правилах, мають таке значення:

    безпечна дистанція - відстань до транспортного засобу, що рухається попереду по тій самій смузі, яка у разі його раптового гальмування або зупинки дасть можливість водієві транспортного засобу, що рухається позаду, запобігти зіткненню без здійснення будь-якого маневру;

    безпечний інтервал - відстань між боковими частинами транспортних засобів, що рухаються, або між ними та іншими об'єктами, за якої гарантована безпека дорожнього руху;


    небезпека для руху - зміна дорожньої обстановки (у тому числі поява рухомого об'єкта, який наближається до смуги руху транспортного засобу чи перетинає її) або технічного стану транспортного засобу, яка загрожує безпеці дорожнього руху і змушує водія негайно зменшити швидкість або зупинитися. Окремим випадком небезпеки для руху є рух у межах смуги транспортного засобу іншого транспортного засобу назустріч загальному потоку;


    13. ДИСТАНЦІЯ, ІНТЕРВАЛ, ЗУСТРІЧНИЙ РОЗ'ЇЗД

    13.1. Водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу.

    13.2. На дорогах поза населеними пунктами водії транспортних засобів, швидкість яких не перевищує 40 км/год, повинні дотримувати такої дистанції, щоб транспортні засоби, які виконують обгін, мали змогу безперешкодно повернутися на раніше займану смугу руху.

    Ця вимога не діє, якщо водій тихохідного транспортного засобу подає попереджувальні сигнали про виконання обгону чи об'їзду.

    13.3. Під час обгону, випередження, об'їзду перешкоди чи зустрічного роз'їзду необхідно дотримувати безпечного інтервалу, щоб не створювати небезпеки для дорожнього руху.

    13.4. Якщо зустрічний роз'їзд утруднений, водій, на смузі руху якого є перешкода чи габарити транспортного засобу, яким він керує, заважають зустрічному руху, повинен дати дорогу. На ділянках доріг, позначених знаками 1.6 "Крутий підйом" і 1.7 "Крутий спуск", за наявності перешкоди дати дорогу повинен водій транспортного засобу, що рухається на спуск.


    КУпАП

    Стаття 251. Докази

    Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є
    будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом
    порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність
    адміністративного правопорушення, винність даної особи в його
    вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного
    вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про
    адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка
    притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих,
    свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями
    технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і
    кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються
    особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або
    свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів
    фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що
    використовуються особою, яка притягається до адміністративної
    відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному
    режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил,
    норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього
    руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими
    документами.
    { Стаття 251 із змінами, внесеними згідно з Указами ПВР N 1369-12
    від 29.07.91, N 1818-12 від 15.11.91; Законами N 586-VI ( 586-17 )
    від 24.09.2008, N 596-VIII ( 596-19 ) від 14.07.2015 }

    Стаття 258. Випадки, коли протокол про адміністративне
    правопорушення не складається

    ...
    Протокол не складається у разі вчинення адміністративних
    правопорушень, розгляд яких віднесено до компетенції Національної
    поліції, та адміністративних правопорушень у сфері забезпечення
    безпеки дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі.
    ...







    Saburo_Sakai :: А как сбоку в выхлопную мигать?

    Я спілкувався з іншими учасниками діалогу, використовуючи їх термінологію. Як видно з їх зізнання про те, що вони переплутали терміни, я їх зрозумів правильно.

    А причиною того, що вони наплутали є: а) неоднозначність термінів "дистанція" та "інтервал"; б) картинка з інфографіки, на якій машинки зображені одна за одною, а згадано інший термін.
    Зануда!))
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Никогда не понимал прикола покупок "по доверенности". У меня кореш до сих пор судится с наследниками продавца "по доверенности". Купил машину, зарегал на себя и спишь спокойно. И ответственность ощущаешь. ИМХО.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    А як же економія на податках?! :-D
  • _FSG_Pacific_FSG_Pacific
    Сообщений: 3,105
    Колись , в 95-тому році взяв машину ... дешево ... по дорученню , з тих пір зарікся ніколи такого більше не робити .
  • Bulba
    Сообщений: 6,511
    Не про автомобиль, но все же к автомобилям
    Как укладывают бетонные дороги в США
    https://www.facebook.com/inforesist/videos/1709623125940684/
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    Экономия - штука хорошая, но часто вылазит боком :-D

    У меня сейчас шурин взял б/у Ланос и льет в него самое говенное говно (масло, бенз и т.д.). Я тщетно пытаюсь до него донести ошибочность такого подхода
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Таким доходить лише, коли стають десь за 50 км від міста, в лісі, ввечері, і мобільний якраз розрядився...
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    К слову, у меня нет опыта покупок дорогих автомобилей, но по своим авто, я не помню, чтобы я при регистрации платил какие-то сумасшедшие налоги.
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Андрій, ну, якщо наші "громадяни" ставили магнітики на лічильники, коли вартість цих послуг була мізерною, то що говорити про податок з вартості авто =)
  • Valabuev
    Сообщений: 8,565
    "магнитики" ...
    что не дом от 500 кв.м - то химия по ВСЕМ счетчикам.
    причем в их структуре оборота - расходы на их жильё - ну ТОЧНО не имеют значительного веса, даже - они там "невидимы"....
  • Saburo_SakaiSaburo_Sakai
    Сообщений: 15,849
    На машины тоже есть магнитики :-D
    I look inside myself and see my heart is black..
  • Akupaka
    Сообщений: 9,959Symbol
    Але розмір податку вони зменшують так само як і витрату палива :-D