Виступ Зеленського змушені були терміново переписувати через коментарі Данілова
Головним «цапом-відбувайлом» внаслідок катастрофи «Боїнга», мабуть, стане секретар РНБО Олексій Данілов.
Про це з посиланням на власні дані, отримані з оточення президента, оприлюднив у себе в Telegram політолог Тарас Березовець.
«Він (Данілов – ред.) озвучив версію влучення ракети і навіть натякнув на те, що вона була російською, за кілька днів до офіційного визнання провини Іраном», – пояснив експерт.
За словами Березовця, виступ Зеленського змушені були терміново переписувати через коментарі Данілова, якими він видав «страшну таємницю».
«Ніби як Зеленський прийшов в лють від одкровень Данілова. Всю комунікацію по катастрофі вів Андрій Єрмак. Він же наполягав на тому, що Зеленський повинен мовчати до останнього. Але у відставку піде не Єрмак, а Данілов, який єдиний з усіх був в Україні і дав можливість врятувати обличчя», – зазначається у повідомленні.
А никто не знает, зачем Ломаченко лезет куда-то кроме бокса? Ну, обосрался, с кем не бывает, так скажи "извините, обосрался". Так нет, надо еще больше зашквариться. Брал бы хоть пример с Кличка, тот хоть народ веселит.
у них с Усиком свое понимание ситуации, они походу никогда, например, не скажут, что Крым - Украина считаю тот "рыцарь из АТБ" у Усика был самый подходящий для них образ
Если проголосуют, то это скорая фрагментация Украины по плану Кремля.
Таня Адамс
Знаете, что сейчас происходит в зелёной Раде под предводительством зелёного Зеленского? На коленке кропаются изменения Конституции по децентрализации. Пресловутый законопроект №2598 То самое, ради чего весь этот сраный паноптикум и пришел к власти. Сделать Украину более удобной для последующей фрагментации. Когда один из районов(округов) может быть выделен из области с особым статусом, а города вырваны из районов статусом государственного переподчинения. После этих изменений Донецкая Народная Республика лёгким движением руки легитимизируется в теле Украины 226-ю голосами. И ниибёт.
Ситуация для инвесторов стала еще хуже, чем в 2019 году Есть ситуация 2019 года - никто не хочет инвестировать. И вот делаются шаги: поверх той ситуации 2019 нанизываются новые усложнения и новые регуляции, т.е. ситуация 2020 становится хуже ситуации 2019.
Не было фискализации - теперь есть Не было БЕПС - теперь есть Не было КИК - теперь есть Нет было "деловой цели" - теперь есть
Стало гораздо хуже. Так почему, если ситуация ухудшилась, должны начать приходить инвестиции?
Вы уже получили две платежки за газ? Собственно за газ и за его транспортирование? Вот что у меня написано на сайте, через который идут платежи: Уряд змінив принцип формування ціни на газ для населення В конце текста написано: Джерело інформації: https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/28/656341/?fbclid=IwAR3lfPiXs3z_6Yf-L07iTsgRWi3W8i5Mgif_RLSMM6qQZEv3aE23AQ3WccQ Что ведет нас просто на страницу сайта какой-то электронной газеты под названием "Економічна правда", а не на страницу какой то постанови на сайте gov.ua Собственно сам текст. ниже. Я пока не разобрался. Кабінет міністрів прив'язав ціну продажу "Нафтогазом України" природного газу населенню і теплокомуненерго до котирувань на нідерландському хабі TTF.
Про це йдеться у відповідній постанові уряду.
"З 1 січня 2020 року НАК "Нафтогаз України" здійснює продаж/постачання природного газу ... за цінами, що встановлюються продавцем (постачальником) і покупцем (споживачем), але не вище рівня, який, зокрема враховує середньоарифметичне значення фактичних цін природного газу на наступну добу поставки газу на нідерландському газовому хабі ..., різницю (спред) між ціною на хабі TTF і кордоні України, а також тариф на послуги транспортування газу для точки входу в Україні ...", – йдеться в документі.
Зазначається, що з 1 січня 2020 року ціна покупки природного газу за спецзобов’язаннями не може бути вищою за ціну її продажу відповідно до викладених вище умов плюс торгова надбавка НАК на рівні 1,917% від цієї ціни. За задумом уряду, такий механізм в короткостроковій перспективі повинен сприяти зниженню цін на газ для населення. "Прив'язка до біржі означає, що ціни на газ для населення будуть плаваючими (чинний до цього механізм фіксував ціну на газ на певному рівні на певний період часу - ред.) і змінюватися в залежності від ринкових тенденцій", – повідомив ЕП співрозмовник в Кабміні. "В рамках нового механізму протягом трьох тижнів буде визначатися середня ціна на хабі TTF і 1-го числа кожного місяця буде встановлюватися на наступний місяць з урахуванням додаткових витрат", – додає він. Таким чином, ціна на газ для населення в рамках механізму PSO буде формуватися з урахуванням котирувань на хабі TTF плюс різниця в рівні цін між TTF і кордоном України плюс плата за вхід в українську ГТС плюс торгова націнка і вартість капіталу Нафтогазу. Наприклад, якщо вартість ресурсу на TTF в січні становитиме приблизно 3,3 тисячі гривень за тисячу кубометрів, то з іншими компонентами оптова ціна буде на рівні приблизно 4,7 тисячі гривень за тисячу кубометрів без ПДВ або 5,64 грн за 1 кубічний метр з ПДВ.
Нагадуємо: З 1 січня 2020 року діє дві ціни на газ ПСО: гарантована (квартальна) та місячна. Гарантована ціна ПСО зафіксована на рівні 6,91 грн за куб. м (з ПДВ і вартістю доставки і торгової націнки). Ця ціна діє автоматично до кінця квітня. У січні 2020 року місячна ціна збігається з гарантованою, і становить ті ж 6,91 грн / м³. З 1 січня 2020 року ціна на газ для населення повинна була стати стати ринковою. Така умова прописана в меморандумі про співпрацю України з МВФ. До цього "Нафтогаз" постачав населенню паливо за зниженою ціною на умовах так званих спеціальних зобов'язань. Для визначення ціни на газ за спеціальними зобов'язаннями "Нафтогаз" аналізував чотири показники: ціну для комерційних споживачів за минулий місяць, дані Мінекономіки щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозважену ціну на Українській енергетичній біржі, ціну за урядовою постановою №867, яка встановлює ціну 8,55 грн за куб м.