они не клоуны, просто МВД в нашей стране - давно официально хозрасчётная организация и как любое предприятие, они стараются работать эффективно т.е. зарабатывать деньги с как можно меньшими телодвижениямик тому же как у хозяйствующего субъекта у них нет абсолютно конкурентасчитаю что нужно не упраздняя милицию, ввести параллельно отдельную службу полиции, чтобы каждый мог обращаться и туда и туда на выборБіда в тому, що всі вони клоуни і все, а їх ставлять слідкувати за правопорядком.
Ось тут можна почитати все актуальне =)http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1306-2001-п/print13600506715967538.7.3. Сигнали світлофора мають такі значення:а) зелений дозволяє рух;...в) зелений миготливий дозволяє рух, але інформує про те, що незабаром буде ввімкнено сигнал, який забороняє рух....ґ) жовтий забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів;...е) червоний сигнал, у тому числі миготливий, або два червоних миготливих сигнали забороняють рух.є) поєднання червоного і жовтого сигналів забороняє рух і інформує про наступне вмикання зеленого сигналу;8.10.[u:48aec340c2] У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися перед дорожньою розміткою 1.12[/u:48aec340c2] (стоп-лінія), дорожнім знаком 5.62 `Місце зупинки`, якщо їх немає - не ближче 10 м до найближчої рейки перед залізничним переїздом, [u:48aec340c2]перед світлофором, пішохідним переходом[/u:48aec340c2], а якщо і вони відсутні та в усіх інших випадках - перед перехрещуваною проїзною частиною, не створюючи перешкод для руху пішоходів.
То что там видно - это не край стоп линии. Это край (ближний к перекрестку) пешеходного перехода. А СТОП-линия была намного раньше. Т.е. он проехан на красный с желтым не только СТОП-линию, но и ближнюю разметку пешеходного перехода. Кстати и знак пешеходного перехода имеется.Т.е. мужик вместо того чтобы притормозить на 2 секунды, даже не полностью останавливаясь, решил что рано утром проскочит, и не стал притормаживать - проскочил на красный. И потерял 25 минут и нервы на ДАИшника, которрый абсолютно был прав.Кстати, а что по закону ДАИшник действительно должен был предьявлять какие-то фотографии или видеозаписи для доказательства виновности нарушителя?И второе. А как должен был действовать ДАИшник в ответ на отказ предьявить права и техпаспорт?, между прочим, на перекрёсток он въехал уже на зелёный - сделай стопкадр на границе 12-13 секунды - слева в кадре виден бордюр разделительной полосы, т.е. на перекрёсток ещё не въехал, а зелёный уже загорелся..
Затримати водія (протокол затримання). Якщо не виходить з авто, заблокувати ТЗ, викликати наряд, я думаю.Не знаю чи правда, чув історію, що одного водія разом з авто, він не виходив, завезли на штраф-майданчик, де він провів чи то день, чи то два Міліція так і не зрозуміла куди він ходив в туалетА как должен был действовать ДАИшник в ответ на отказ предьявить права и техпаспорт?
Мене теж зацікавило це твердження. Загалом є Стаття 268 `Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності`:Кстати, а что по закону ДАИшник действительно должен был предьявлять какие-то фотографии или видеозаписи для доказательства виновности нарушителя?
Але чи виділене означає право на перегляд доказів? Мені бракує досвіду.Є ще Стаття 251. `Докази`:Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
АЛЕ! Є інший цікавий пункт:Доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Здається мені, що це питання потребує глибшого дослідження і консультації юриста-практика.Стаття 254. Складення протоколу про адміністративне правопорушення Про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол ( z1116-12 ) уповноваженими на те посадовою особою [u:6a0545ea7d]або представником громадської організації чи органу громадської самодіяльності.[/u:6a0545ea7d]